Trainingsschema
Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG Header_5.JPG Heren1_2019.png Heren1_DAR2.JPG
 
Senioren
D1
19:30 - 21:30
Raboveld
Trainer(s)
Hans van de Ven
Stijn Koesen
Opmerkingen
D2
20:30 - 22:00
Veld 2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
19:00 - 20:00
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DVA
20:30 - 21:30
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Margriet van Aert
Marijke van Heeswijk
Opmerkingen
MA5
20:00 - 21:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Charlotte Smits
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
Veld 2 - CD
Trainer(s)
Moniek van der Heijden
Opmerkingen
MB2
20:00 - 21:30
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Rob Dupont
Opmerkingen
MB4
19:00 - 20:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Tieske Pronk
Opmerkingen
MB5
19:00 - 20:00
Miniveld
Trainer(s)
Charlotte Smits
Opmerkingen
Junioren D
MD5
18:00 - 19:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Lisette van de Sande
Fleur van der Sande
Opmerkingen
+ Fleur van de Sande
MD6
18:00 - 19:00
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Jan Goossens
Suusje van Son
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
18:00 - 19:00
Veld 2 - C
Trainer(s)
Alexander Pennings
Joost van Geel
Koko van Gent
Opmerkingen
M8E2
18:00 - 19:00
Veld 2 - B
Trainer(s)
Liv van de Langenberg
Pascalle Sleegers
Tess Bergman
Opmerkingen
M8E3
18:00 - 19:00
Veld 2 - A
Trainer(s)
Lenne van Laarhoven
Nora Boons
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
Raboveld - A
Trainer(s)
Iris van Tooren
Maud Alzer
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
18:00 - 19:00
Raboveld - D
Trainer(s)
Merle van Laarhoven
Sara Langerwerf
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:00
Raboveld - B
Trainer(s)
Fien Franken
Suusje van Son
Opmerkingen
M6E3
18:00 - 19:00
Raboveld - B
Trainer(s)
Pascale Boleij
Sjoerdje van Son
Opmerkingen
M6E4
18:00 - 19:00
Raboveld - C
Trainer(s)
Irene Assmann
Sterre Assmann
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
17:00 - 18:00
Raboveld - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
17:00 - 18:00
Raboveld - D
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3
17:00 - 18:00
Veld 3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
17:00 - 18:00
Veld 3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
17:00 - 18:00
Veld 3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
BenM
17:00 - 18:00
Miniveld
Trainer(s)
Isabel Keulemans
Lienke Lemmens
Opmerkingen
Junioren A
JA2
20:00 - 21:00
Miniveld
Trainer(s)
Floris Veldhuis
Jens van Leuken
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
18:00 - 19:00
Veld 2 - D
Trainer(s)
Chiel Zink
Juul Dupont
Opmerkingen
J8E2
18:00 - 19:00
Raboveld - A
Trainer(s)
Gijs Lagerweij
Jitze Van Esch
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
Veld 2 - D
Trainer(s)
Chiel Zink
Juul Dupont
Opmerkingen
J6E2
18:00 - 19:00
Miniveld
Trainer(s)
Loet Langerwerf
Anneke van den Aker
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
17:00 - 18:00
Veld 2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
17:00 - 18:00
Veld 2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
17:00 - 18:00
Veld 2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
jongste jeugd NTB
16:00 - 17:00
Veld 2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
G- Hockey
16:00 - 17:00
Miniveld
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
jongste jeugd NTB
16:00 - 17:00
Veld 3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
jongste jeugd NTB
16:00 - 17:00
Raboveld
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
jongste jeugd NTB
17:00 - 18:00
Veld 3 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen