Commissies/vrijwilligers
Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG Header_5.JPG Heren1_2019.png Heren1_DAR2.JPG
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Peter Langenhuijsen Voorzitter
Angela van Heeswijk Secretaris
Bas Hessels Penningmeester
Han Swinkels Voorzitter TC a.i.
Rob van Laarhoven Coördinator Accommodatie
Han Swinkels Coördinator Arbitrage a.i.
Menno Packbiers Coördinator Horecacommissie
Brechtje Klein Coördinator Evenementen
Technische Commissie (TC)
Han Swinkels voorzitter a.i.
G-Hockey
Yvonne Langenhoff Coördinator G-Hockey
Jongste Jeugd
Selma Bakker Coördinator Jongste Jeugd
Anoek van der Zanden Coördinator Jongste Jeugd
Stefan van Thiel Coördinator Jongste Jeugd
Tim Leenders Coördinator kidsclub de Meppertjes
Junioren
Petra Timmermans Coördinator Meisjes A
Elke Goossens Coördinator Meisjes B
Gijs Waterschoot Coördinator Meisjes C
Josje Termeer Coördinator Meisjes C/D
Michiel Bongertman Coördinator Meisjes D
Jan Langerwerf Coördinator Jongens A
Thomas van Thiel Coördinator Jongens A/B
Peter Ruben Coördinator Jongens C/D
Stefan van Thiel Coördinator Meisjes D/Jongens C
Senioren
Jan Langerwerf Coördinator Heren 1/Heren
Han Swinkels Coördinator Dames
Ton Dupont Coördinator Dames 1
Trainingen
Femke van Gent Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Han Swinkels Coördinator MEP-Werkt
Pieter Lommen Coördinator Keeperstraining
Zaalhockey
Marieke Trieling-Verhagen Zaalhockey
Desiree van Diessen Zaalhockey
Wedstrijdcommissie
Commissie Arbitrage
Han Swinkels voorzitter a.i.
Pascalle Sleegers Indeling scheidsrechters junioren
Wietske Verboom Indeling scheidsrechters senioren
Claudia Schults Indeling scheidsrechters senioren
Desiree van Diessen Cursuscoördinator
Pim van Loon Opleider scheidsrechters
Hans Hartjes Coördinator begeleiding jeugdscheidsrechters
Wedstrijdsecretariaat
Sabrina Jurriens Senioren
Pauline de Fielliettaz Junioren
Mariëlle Assmann Coördinator wedstrijdtafel
Paulina van Kasteren oefenwedstrijden
Saskia Bakker oefenwedstrijden
Barbara Elsen Junioren
Secretariaat
Angela van Heeswijk Secretaris
Marloes van Loon Ledenadministratie
Marie-louise Klaassen Lisa beheer
Evenementen
Brechtje Klein Coördinator
Jongste Jeugd
Saskia Bakker Coördinator evenementen
Accommodatie
Rob van Laarhoven Coördinator
Kantine beheer
Kees-Hein van Kessel Beheerder
Materiaal Beheer
Bas Dobbelaer Beheerder
Terrein beheer
Leo van Breugel Beheerder
Horecacommissie
Menno Packbiers Coördinator
Kledingcommissie
Ivy van Geel Commissielid
Milou Langenhuijsen Commissielid
Colette Cornelissen Commissielid
Vertrouwenscontactpersoon
Hans Leenders Vertrouwenscontactpersoon