Dames 2
groepsfotoD1metbegeleiding_small.jpg groepsfotoH1metbegeleiding_small.jpg Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG
 

Dames 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Oss D4 n.n.b thuis
2 jun SMHC De Hopbel D3-O 10:45 uit
9 jun Rosmalen D2-O n.n.b thuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP D2-O Oss D4 0:00
Oedenrode D2-O Rosmalen D2-O 10:30
Geel-Zwart D3 Den Bosch D4 10:45
Civicum D2-O Hopbel D3-O 12:45
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D6 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D2-O 16 42 13 3 0
2 Oranje-Rood D6 16 38 12 2 2
3 Oss D4 16 34 10 4 2
4 MEP D2-O 16 31 10 1 5
5 Den Bosch D5 17 31 9 4 4
6 Geel-Zwart D3 16 28 9 1 6
7 Hopbel D3-O 16 16 5 1 10
8 Geel-Zwart D2-O 16 15 4 3 9
9 Den Bosch D4 16 9 2 3 11
10 Civicum D2-O 16 8 2 2 12
11 Oedenrode D2-O 17 3 1 0 16

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Rosmalen D2-O Den Bosch D4 (2-1)final
Geel-Zwart D2-O MEP D2-O (0-3)final
Oedenrode D2-O Oranje-Rood D6 (0-5)scheduled
Hopbel D3-O Oss D4 (1-5)scheduled
Den Bosch D5 Civicum D2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Oss D4 Rosmalen D2-O (2-2)final
Oranje-Rood D6 Hopbel D3-O (5-2)final
Civicum D2-O Oedenrode D2-O (2-1)scheduled
Geel-Zwart D3 Geel-Zwart D2-O (2-2)final
MEP D2-O Den Bosch D5 (2-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rosmalen D2-O Hopbel D3-O (7-0)final
Oedenrode D2-O MEP D2-O (0-6)final
Geel-Zwart D2-O Den Bosch D4 (2-2)final
Civicum D2-O Oranje-Rood D6 (0-2)final
Den Bosch D5 Geel-Zwart D3 (1-6)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D4 Den Bosch D5 (0-4)final
Oranje-Rood D6 Rosmalen D2-O (1-1)final
MEP D2-O Civicum D2-O (5-3)final
Geel-Zwart D3 Oedenrode D2-O (5-0)final
Oss D4 Geel-Zwart D2-O (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oedenrode D2-O Den Bosch D4 (0-4)final
Civicum D2-O Geel-Zwart D3 (1-2)final
Geel-Zwart D2-O Hopbel D3-O (5-0)final
Den Bosch D5 Oss D4 (3-3)final
MEP D2-O Oranje-Rood D6 (1-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oss D4 Oedenrode D2-O (4-0)scheduled
Rosmalen D2-O Geel-Zwart D2-O (2-0)final
Den Bosch D4 Civicum D2-O (0-0)final
Geel-Zwart D3 MEP D2-O (0-3)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Hopbel D3-O Den Bosch D5 (0-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Geel-Zwart D3 Oranje-Rood D6 (0-5)final
Civicum D2-O Oss D4 (2-6)final
Oedenrode D2-O Hopbel D3-O (0-5)final
MEP D2-O Den Bosch D4 (6-0)final
Den Bosch D5 Rosmalen D2-O (0-5)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood D6 Geel-Zwart D2-O (4-2)final
Rosmalen D2-O Oedenrode D2-O (5-0)scheduled
Oss D4 MEP D2-O (4-1)final
Den Bosch D4 Geel-Zwart D3 (1-4)final
Hopbel D3-O Civicum D2-O (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Civicum D2-O Rosmalen D2-O (1-3)final
Den Bosch D5 Geel-Zwart D2-O (4-1)final
Geel-Zwart D3 Oss D4 (4-7)final
MEP D2-O Hopbel D3-O (3-0)final
Den Bosch D4 Oranje-Rood D6 (1-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Hopbel D3-O Geel-Zwart D3 (3-4)final
Rosmalen D2-O MEP D2-O (3-0)final
Geel-Zwart D2-O Oedenrode D2-O (9-0)scheduled
Den Bosch D5 Oranje-Rood D6 (0-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oedenrode D2-O Den Bosch D5 (0-7)scheduled
Civicum D2-O Geel-Zwart D2-O (0-7)final
Geel-Zwart D3 Rosmalen D2-O (1-6)final
Oranje-Rood D6 Oss D4 (4-1)final
Den Bosch D4 Hopbel D3-O (1-1)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Oss D4 Den Bosch D4 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Oranje-Rood D6 Oedenrode D2-O (5-1)scheduled
Den Bosch D4 Rosmalen D2-O (0-6)final
Oss D4 Hopbel D3-O (2-1)final
MEP D2-O Geel-Zwart D2-O (5-1)final
Civicum D2-O Den Bosch D5 (1-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Oedenrode D2-O Civicum D2-O (3-1)scheduled
Rosmalen D2-O Oss D4 (2-0)final
Den Bosch D5 MEP D2-O (3-1)scheduled
Hopbel D3-O Oranje-Rood D6 (0-5)final
ZONDAG 17 MAART 2024
MEP D2-O Oedenrode D2-O (11-0)final
Den Bosch D4 Geel-Zwart D2-O (0-5)final
Geel-Zwart D3 Den Bosch D5 (1-7)final
Oranje-Rood D6 Civicum D2-O (6-0)final
Hopbel D3-O Rosmalen D2-O (2-6)final
DINSDAG 19 MAART 2024
Geel-Zwart D2-O Geel-Zwart D3 (2-4)final
WOENSDAG 20 MAART 2024
Den Bosch D5 Den Bosch D4 (6-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Rosmalen D2-O Oranje-Rood D6 (4-1)final
Geel-Zwart D2-O Oss D4 (1-1)final
Oedenrode D2-O Geel-Zwart D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hopbel D3-O Geel-Zwart D2-O (4-1)final
Den Bosch D4 Oedenrode D2-O (6-1)scheduled
Geel-Zwart D3 Civicum D2-O (4-1)final
Oss D4 Den Bosch D5 (2-2)scheduled
Oranje-Rood D6 MEP D2-O (0-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Den Bosch D5 Hopbel D3-O (0-1)final
Geel-Zwart D2-O Rosmalen D2-O (1-7)final
Oedenrode D2-O Oss D4 (0-6)final
MEP D2-O Geel-Zwart D3 (5-1)final
Civicum D2-O Den Bosch D4 (5-4)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Oranje-Rood D6 Geel-Zwart D3 (1-3)final
Hopbel D3-O Oedenrode D2-O (8-0)scheduled
Oss D4 Civicum D2-O (6-2)scheduled
Rosmalen D2-O Den Bosch D5 (3-3)final
Den Bosch D4 MEP D2-O (1-2)final

Verslagen