Trainingsschema
Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG Header_5.JPG Heren1_2019.png Heren1_DAR2.JPG
 
Senioren
DJ3
19:00 - 20:00
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Gosse Schukken
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:00 - 19:15
Raboveld - AB
Trainer(s)
Bram Schröder
Opmerkingen
MA2
20:00 - 21:00
Veld 2 - CD
Trainer(s)
Anne Langerwerf
Opmerkingen
MA3
20:30 - 21:30
Raboveld - AB
Trainer(s)
Pien Born
Opmerkingen
MA4
20:00 - 21:00
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Gosse Schukken
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:15 - 20:30
Raboveld - AB
Trainer(s)
Bram Schröder
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:00
Veld 2 - CD
Trainer(s)
Anne Langerwerf
Opmerkingen
MB4
19:30 - 20:30
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Georgina van der Beek
Sterre Boleij
Opmerkingen
MB6
20:00 - 21:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Roos Sluiter
Jildou Roubos
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:00 - 18:00
Raboveld - AB
Trainer(s)
Bram Schröder
Opmerkingen
MC2
18:00 - 19:00
Veld 2 - CD
Trainer(s)
Merle van Laarhoven
Sara Langerwerf
Opmerkingen
MC4
18:00 - 19:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Minke Feenstra
Faye van der Steen
Opmerkingen
MC5
19:00 - 20:00
Veld 3 - AB
Trainer(s)
Jan Goossens
Karin van Reijsen
Opmerkingen
Junioren D
MD2
18:00 - 19:00
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Maura de Pruyssenaere de la Woestijne
Peppe van Gent
Opmerkingen
MD3
18:30 - 19:30
Veld 3 - CD
Trainer(s)
Stefan Paijmans
Opmerkingen
MD4
17:00 - 18:00
Veld 2 - AB
Trainer(s)
Faye van der Steen
Jiske Waterschoot
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E2
17:00 - 18:00
Veld 3 - A
Trainer(s)
Jacques Haans
Steffie Bom
Opmerkingen
M8E3
17:30 - 18:30
Veld 3 - C
Trainer(s)
Erik de Gruiter
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
Veld 2 - C
Trainer(s)
Remco van Sambeek
Tijn Maas
Opmerkingen
Junioren A
JA1
20:00 - 21:30
Raboveld - CD
Trainer(s)
Joost Caris
Sander van Esch
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:00
Raboveld - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:00
Raboveld - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keepers
17:00 - 21:00
Miniveld
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Starterstraining
17:00 - 18:00
Veld 3 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen