Trainingsschema
Header 3.JPG Header sponsor.JPG Header_1V4.JPG Header_2V2.JPG Header_5.JPG Heren 1_website.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Raboveld - A
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Raboveld - B
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Raboveld - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D7 Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C1 Raboveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Miniveld
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C6 Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Raboveld - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B1 Raboveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Miniveld
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Veld 3 - C
18:00 - 19:00 Meisjes A1 Raboveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Veld 2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Raboveld - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Raboveld - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D6 Miniveld
20:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep Miniveld
20:00 - 21:30 Jongens A1 Raboveld - AB
20:00 - 21:00 Jongens A2 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Raboveld - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B3 Veld 3 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B4 Veld 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens A1 Raboveld - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Raboveld - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Miniveld
19:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep Miniveld
19:00 - 20:30 Dames 4 Raboveld - CD
19:00 - 20:00 Jongens B2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Raboveld - AB
19:30 - 20:30 Heren 5 Veld 2 - CD
20:00 - 21:00 Jongens A3 Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Veld 3 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Veld 2
20:30 - 22:30 Heren 1 Raboveld
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Jongens Miniveld - AB
16:00 - 17:00 Benjamins Meisjes Miniveld - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Raboveld - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Raboveld - B
16:00 - 17:00 Meisjes F5 Veld 2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Veld 2 - D Reservering vanaf sept G-Hockey
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Raboveld - A
17:00 - 18:00 Jongens 6E2 Raboveld - B
17:00 - 18:00 Jongens F1 Miniveld - AB
17:00 - 18:00 Jongens F2 Miniveld - CD
17:00 - 18:00 Jongens F3 Raboveld - C
17:00 - 18:00 Jongens F4 Raboveld - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Veld 2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Veld 2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 Veld 3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Veld 3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Veld 3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Veld 2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F3 Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 Veld 2 - B
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Veld 3 - D
18:00 - 19:00 Jongens 8E2 Veld 3 - C
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Miniveld
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Veld 2 - C
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Veld 2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Veld 2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Veld 2 - D
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Raboveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Raboveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C6 Veld 3 - AB
19:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep Miniveld
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C5 Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Raboveld
20:00 - 20:30 Dames 2 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Veld 3 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes C3 Veld 2 - CD
20:30 - 21:30 Dames 2 Veld 2 - AB
20:30 - 21:30 Dames 5 Veld 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Raboveld - AB
17:45 - 19:15 Heren 3 Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B2 Raboveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D5 Miniveld
19:00 - 20:30 Jongens A1 Raboveld - CD
19:00 - 20:00 Jongens A3 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Raboveld - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Igor Verboven Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Miniveld
19:15 - 20:30 Heren 2 Veld 2 - AB
20:00 - 21:00 Jongens A2 Veld 3 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Raboveld
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A1 Veld 2 - AB
20:30 - 21:00 RECREANTEN Veld 3 - AB
21:00 - 22:15 Heren Veteranen LB Miniveld
21:00 - 22:30 RECREANTEN Veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Raboveld - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Raboveld - AB
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Veld 2 - A
17:00 - 18:30 Jongens D2 Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Veld 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Raboveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Raboveld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens 6E2 Veld 3 - C
18:00 - 19:30 Jongens D1 Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Veld 3 - AB
18:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep Miniveld
18:30 - 20:00 Dames 1 Raboveld - AB
18:30 - 19:30 Dames 1 Raboveld - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Wietse Linssen Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 5 Wietse Linssen Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Raboveld - CD
20:00 - 21:00 Heren 1 Raboveld - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 5 Veld 2 - CD